|
Załóż konto
DXR KUŹBICKI
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie
Jagger’s® expert do kabin prysznicowych 500 ml - Dynamic zdjęcie 1
Dynamic

Jagger’s® expert do kabin prysznicowych 500 ml

9.99 5.00
Najniższa cena z 30 dni poprzedzających obniżkę: 9.99 zł

Zastosowanie


Jagger’s® expert do kabin prysznicowych i łazienek sanitariatów,armatury,glazury,ceramiki

Skutecznie oczyszcza z mydła i tłuszczu (armaturę, sanitariaty, glazurę). Aktywny nano-krzem penetruje wszystkie niedostępne miejsca i usuwa z nich zabrudzenia.Aktywne nano-srebro zabija wszelkiego rodzaju bakterie i zarazki, tworzy powłokę, dzięki której wolniej osadza się brud.Doskonale czyści,pozostawia świeży egzotyczny zapach,nadaje połysk,działa skutecznie dzięki zastosowaniu komponentów jakości premium.


Sposób użycia


Ustawić rozpylacz, spryskiwać, zetrzeć na mokro,wytrzeć do sucha. Nie stosować do marmuru i materiałów nieodpornych na kwasy (sprawdzić na niewidocznej powierzchni czy nie powoduje uszkodzeń).


Skład


<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, aktywne cząstki krzemu.


Uwagi


Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/... W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

Producent oraz sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użycia produktów.


Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 300 zł

Opinie klientów (0)
Produkt nie ma jeszcze żadnych opinii
Dodaj własną opinię