|
Załóż konto
logo
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Dynamic

Jagger’s® expert do podłóg panelowych i parkietów 1 L

12.99 10.90

Zastosowanie


Jagger’s® expert do podłóg panelowych i parkietów laminowanych i drewnianych.

Specjalna formuła skutecznie czyści i pielęgnuje, nie niszcząc podłogi oraz przywracając świeży wygląd i zapach. Aktywne nano-srebro zabija wszelkiego rodzaju bakterie i zarazki i tworzy powłokę, dzięki której wolniej osadza się brud. Aktywny nano-krzem penetruje wszystkie niedostępne miejsca i usuwa z nich zabrudzenia.Doskonale czyści,pozostawia świeży migdałowy zapach,działa skutecznie w oparciu o komponenty jakości premium.


Sposób użycia


Rozcieńczyć 50 ml na 5 l wody,przy silnych zabrudzeniach 100-150 ml na 5 l wody.Zmywać przy pomocy mopa.Stosować się do zaleceń producenta podłóg odnośnie pielęgnacji.


Skład


<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (benzyl alcohol), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, aktywne cząstki krzem nano -srebro


Uwagi


Działa drażniąco na oczy. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy:Zasięgnąć porady/zgłośić się pod opiekę lekarza.W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.Producent oraz sprzedawca nie ponosi odpowiedzi za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania produktów.


Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 300 zł

Polecamy także